top of page

MONTMORENCY ЦЕ:

Вираз нашої любові до тварин, та прагнення створити для наших улюбленців комфортний та якісний одяг, процес покупки якого перетвориться для хазяїв на захоплюючий шопінг.

 

Ми зібралися, щоб створити лінію модних зручних речей та аксесуарів для собак та котів. Талановиті дизайнери враховують тенденції світової моди та втілюють їх у моделях для тварин. Досвідчені конструктори створюють лекала, за якими професійні кравці відшивають вироби, які ідеально виглядають на різних породах собак і котів.

Комфорт, практичність та стиль

Комфорт забезпечують сучасна продумана технологія пошиття та високоякісні тканини, спеціально підібрані для тварин. Наші речі не заважають звичним рухам домашніх улюбленців. Враховуючи активний спосіб життя тварин, ми вибираємо еластичні та м'які матеріали. Для дощовиків і плащів використовуємо водонепроникні плащівки, що дихають.

Показником якості є практичність наших виробів. Ми прагнемо того, щоб речі від Montmorency прослужили не один сезон і довго зберігали свій первісний вигляд.

 

Зважаючи на всі особливості експлуатації та догляду за одягом для тварин, у виробництві використовуються якісні та міцні тканини, які не чіпляють шерсть, не бояться кігтів, не втрачають колір і не деформуються від частого прання.

dsc05650.webp
fon1.jpg

Вироби від Montmorency допоможуть вам сформувати для домашнього улюбленця індивідуальний образ або стиль, який поєднуватиметься з вашим.

 

Кожна колекція – це окремо взятий творчий проект дизайнерів та модельєрів. Ви зможете підібрати речі для прогулянок (з урахуванням різних погодних умов), для дому, аксесуари для купання, а також вбрання для особливих урочистих подій та тематичних свят.

 

Ми працюємо над тим, щоб Montmorency став будинком моди для собак та котів, де дизайн та якість не будуть поступатися світовим брендам Haute Couture.

bottom of page