top of page

ОПЛАТА ТОВАРУ

ЯКІ МЕТОДИ ОПЛАТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ?

Ви можете сплатити товар через LiqPay, а також кредитною карткою Visa, MasterCard або American Express.

КОЛИ БУДЕ СПИСАНО ОПЛАТУ З МОГО РАХУНКУ?

Вартість замовлення буде списана з Вашого рахунку при отриманні Вами e-mail-повідомлення про готовність Вашого замовлення до відправлення, тобто в момент, коли замовлений товар залишає наш склад. На обробку замовлення може знадобитися кілька днів.

У ЯКІЙ ВАЛЮТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА?

Для оплати замовлень, що надходять із країн Європейського Союзу, використовується валюта Євро (EUR), за винятком Сполученого Королівства, для якого використовується фунт стерлінгів (GBP).

Замовлення, що надходять зі Сполучених Штатів Америки, сплачуються у доларах США (USD).

ЧИ БЕЗПЕЧНІ ІНТЕРНЕТ-ПЛАТЕЖІ?

В Інтернет-бутику MONTMORENCY використовуються спеціальні системи контролю всіх платежів, що проходять через інтернет-сайт, у тому числі протокол шифрування Secure Sockets Layer (SSL) для захисту всієї конфіденційної інформації.

ЧОМУ НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ МІЙ ПЛАТІЖ?

Платіж може не пройти через кілька причин: перевірте реквізити кредитної картки, введені Вами при оформленні замовлення (термін дії, тип картки та номер). Якщо Вам не вдалося встановити причину, зв'яжіться з нашою.

ЩО ТАКЕ КОД CVC/CVV?

Это код проверки подлинности карты, он необходим для большей безопасности платежа. Это трех- или четырехзначный код, нанесенный на обратной стороне карт Visa/ MasterCard или на лицевой стороне карт American Express.

bottom of page